Практика системного застосування інструментів Problem Solving в організації

Вирішення проблем — Problem Solving

Призначення тренінгу Проблеми – це невід’ємна частина будь-якого процесу і з точки зору ефективності систем управління, не важливо, чиї дії викликали проблему. Важливо чи забезпечує система адекватну реакцію: ви усуваєте симптоми або корінні причини; проблеми накопичуються або вирішуються; система навчається на помилках або ні? Навички рішення проблем формують системне мислення і розуміння ланцюга причинно-наслідкових зв’язків, […]

Логічна послідовність розв’язання проблем.

Логическая последовательность решения проблем

У цій статті ми коротко пишемо про послідовність із дев’яти етапів, характерних для успішного вирішення будь-якої проблеми. Будь-який, відомий підхід до вирішення проблеми вкладеться в цей алгоритм.

У проблемах завжди винна система.

В проблемах всегда виновата система

Багато хто вважають за краще шукати винних. Але в рішенні проблем успішні компанії не ставлять питання ХТО?, замість питань ЧОМУ? і ЯК? Справжні проблеми – завжди носять системних характер!

Аналіз корінних причин та фокусні поліпшення

тренінг Аналіз корінних причин та фокусні покращення

Чому цей тренінг важливий? Помилки в оцінці, дефекти продукції, поломки та простої обладнання – невід’ємна частина розвитку кожної організації. При цьому, дуже важливо щоб організація забезпечувала швидку та адекватну реакцію на проблеми, що виникли: визначала та усувала їх джерела. Також важливо те, щоб організація навчалася на проблемах, що виникають. Погляд на проблеми як на можливості […]

Вміння вирішувати проблеми – “секретна зброя” для бізнесу

Умение решать проблемы — “секретное оружие” для бизнеса

Наскільки добре ваша організація справляється із складнощами? Ця навичка винятково важлива, адже покращення бізнесу є ніщо інше як усунення факторів, що заважають йому бути таким. В організаціях світового класу навички вирішення проблем — частина культури.