Навчання персоналу Ощадливому виробництву

Ми навчаємо персонал організацій усуненню втрат та дефектів у виробництві, оптимізації та вдосконаленню процесів та методів щоденної роботи. Дізнайтеся про наші заходи та ознайомтеся з доступними навчальними продуктами.

Докладніше...
Консалтинг у Ощадливому виробництві

Злагодженість та керованість процесів визначає конкурентну перевагу системи виробництва товарів та послуг. Ми допомагаємо організаціям створювати гнучкі та стійкі виробничі системи.

Докладніше...
Почніть із аудиту виробничої системи!

Проведіть аудит виробничої системи щоб зрозуміти, наскільки ефективні та злагоджені матеріальний та інформаційний потоки у вашому виробництві.

Докладніше...
Трансформуйте бачення у операційну стратегію!

Ми допоможемо скласти дорожню карту трансформації. При цьому кожна структурна одиниця вашої організації отримає чіткі завдання, узгоджені зі стратегічною метою.

Докладніше...
Побудуйте прозору систему керування!

Ми допоможемо оптимізувати щоденні робочі рутини та стандартизувати кращі практики виконання роботи; створити ефективну систему управління з чіткими KPI. Розуміння співробітниками своєї ролі у досягненні стратегічної мети створюють мотивацію.

Докладніше...
Ознайомтеся з нашою програмою трансформації!

Системний підхід до трансформаційних змін допомагає усвідомити потенціал бізнесу та оптимально використовувати внутрішні ресурси!

Докладніше...
Previous slide
Next slide

Планування та реалізація проектів LEAN трансформацій

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЕКСПЕРТНУ ПІДТРИМУ LEAN-ПРОЕКТІВ

Побудова ефективної виробничої системи та вирішення проблем операційного менеджменту починається не у високих кабінетах, а на виробничому майданчику. Ми проведемо аудит виробничої системи, разом розробимо операційну стратегію та план її реалізації, допоможемо створити чудовий бізнес на основі принципів ощадливого виробництва.

Дізнайтесь більше про наші послуги!

МИ НАВЧАЄМО ПЕРСОНАЛ І ГОТОВИМО КОМАНДИ ДЛЯ ПРОЕКТІВ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Ощадливе виробництво потребує не лише чудової професійної кваліфікації. Вміння вдосконалювати процеси та навчити цьому інших – це те, що потрібно кожному у вашій команді для успішної трансформації. Ми навчимо ключових співробітників усьому, що потрібно для створення сталої та ефективної виробничої системи.

Дізнайтесь більше про наші навчальні продукти!

Навчання персоналу застосування інструментів ощадливого виробництва

Тільки починаєте свій шлях до ощадливого виробництва та не знаєте з чого почати? Спробуйте наш навчальний курс із покроковим керівництвом.

5C: Система візуального управління виробництвом

У складі курсу ви знайдете все потрібне для гарного старту. Відео-лекції та докладні інструкції, а також багато іншого для того, щоб навести порядок на робочому майданчику та підготувати ґрунт для виробничих оптимізацій процесів. 5С – необхідна умова для створення гнучкої та ефективної виробничої системи.

Спробуйте та самостійно зробіть перші кроки!

Найближчі заходи

December 13, 2023
тренінг Ощадливе виробництво Кайдзен
тренинг

Створення Ощадливого виробництва. Методологія Кайдзен

Форма проведення: аудиторная
Участь: платно
Тривалість: 2 дні / 16 годин
December 18, 2023
The Shingo Institute Workshop
воркшоп

Discover Excellence | The Shingo Institute Workshop

Форма проведення: онлайн
Участь: платно
Тривалість: 2 дні / 16 годин
December 25, 2023
World Class Manufacturing
тренинг

WCM (TPM) Розгортання системи в компанії.

Форма проведення: аудиторная
Участь: платно
Тривалість: 16 годин (2 дні)

Глибоке розуміння трансформації – шлях до стійких змін!

Лідери організацій часто виявляють, що інструменти LEAN не можуть власними силами привести до бажаного результату. Успіх трансформацій залежить не тільки від знань ЩО iЯКпотрібно робити, але і від розумінняЧОМУ і за яких умов це ефективно. Всесвітнього відомий воркшоп DISCOVER EXCELLENCE від Shingo Institute забезпечує системне розуміння трансформації, використовуючи Shingo Modelтепер доступний в Україні!

З 2019 року ми є афілійованим провайдером навчальних програм Shingo Institute.

Система менеджменту
CDI Connect

З 2020 року ми співпрацюємо з CDI Holdings Limitedта пропонуємо її унікальний підхід до трансформації, перевірений 20 роками досвіду в 75 країнах на 5000 виробничих об’єктах доступний нашим клієнтам! Ми допоможемо Вам створити організацію, в якій операційна досконалість, безперервні покращення та справжнє лідерство гармонійно доповнюють одне одного!

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.