НАШ ПІДХІД

Простіше, швидше, якісніше та дешевше

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягати нових вершин у бізнесі, трансформуючи організацію: розвиваючи культуру лідерства та покращуючи процеси. Метою всіх перетворень, які роблять бізнес зростаючим, є використання чотирьох правил: простіше, швидше, якісніше та дешевше. Наслідуючи їх, можна суттєво покращити операційні показники та оперативність управління виробництвом. Покращення фінансового результу буде закономірним наслідком трансформації вашого бізнесу.

ЩО МИ РОБИМО?

Оцінюємо зрілість виробничої системи

Виконаємо аудит якості процесів та управління. Це стане відправною точною — базовим станом, щодо якого ми визначимо необхідні операційні зміни та першочергові дії для досягнення відчутних результатів у найближчому майбутньому.

Розробляємо операційну стратегію

Складемо дорожню карту трансформації, використовуючи яку, ваша організація і кожна бізнес-одиниця в потоці створення цінності розробить чіткі цілі та стратегію їх досягнення. Цей етап називається “розгортання політики” (Policy Deployment).

Налаштовуємо модель управління

Навчимо менеджмент тактичним прийомам реалізації стратегії для створення злагодженої виробничої системи, в якій процеси та операції стандартизовані, виконання завдань контролюється щоденними процедурами управління, персонал володіє інструментами усунення втрат та безперервного вдосконалення. Можна стверджувати, що на цьому етапі буде сформовано операційну модель управління виробництвом, створено інститути справжнього лідерства та автономних команд.

Створюємо бережливе виробництво

Наша програма трансформації допоможе привести матеріальний та інформаційний потоки у відповідність п’яти принципам бережливого виробництва (Lean Manufacturing).

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

Допомагаючи організаціям трансформувати операційну модель та культуру, ми враховуємо поточний стан та особливості операційного управління. Клієнти отримують чіткий алгоритм дій, що запускає та підтримує необхідні зміни в організації. Вибираючи консалтингові послуги BPI Group, ви можете розраховувати на конфіденційні та довірчі взаємини, відкритість та пунктуальність наших експертів, перевірені методики та результативні рішення.

У практиці послуг бізнес-консалтингу ми використовуємо:

6 Sigma, TQM

Шість Сигм та Комплексне Управління Якістю
Для зниження кількості помилок та дефектів шляхом зниження варіативності процесів та стабілізації якісних показників.
Докладніше...

Shingo Model, Hoshin Kanri

Модель Сінго та Хосін Канрі (Розгортання Політики)
Для формування культури, де лідери трансформують стратегію у тактичні завдання щодо покращення операційної діяльності на всіх рівнях організації.
Докладніше...

Lean Manufacturing, TPM

Ощадливе виробництво та Комплексне Виробниче Обслуговування
Для управління виробничим потоком, зниження втрат та збільшення цінності, раціонального використання зусиль та ресурсів.
Докладніше...

Problem Solving Theory (RCA)

Інструменти вирішення проблем для фокусних покращень
Для поділу складних проблем на прості частини та пошуку корінних причин їх виникнення з метою фокусних покращень у процесах.
Докладніше...

Все, що вміємо, ми готові навчити. Для цього ми створили власні навчальні програми.

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Ми впевнені, що бізнес-організації в Україні потребують якісного консалтингу та експертизи, заснованих на найкращих світових практиках. Ми розраховуємо, що успіхи тих, кому ми допомагаємо, складуться в один інтегральний показник — підвищення економічного потенціалу України та рівня життя в цілому. Наша місія — підвищити якість та результативність бізнесу та його соціальну значимість.

Наші консультанти мають великий практичний досвід, серед наших клієнтів – відомі українські компанії, деяким з них ми надаємо послуги у покращенні бізнесу на довгостроковій основі.

Ми прагнемо розповсюджувати найкращі світові практики в Україні. Передові знання повинні бути доступними, а в ефективності методик краще переконуватись на власні очі. Тому ми в 2016 році створили загальнодоступний майданчик для обміну знаннями — LeanForum. З того часу міжнародні конференції, що проводяться LeanForum щорічно, стали відомими по всій Україні та далеко за її межами. А бізнес-тури на виробництво зразкових компаній відвідали понад тисячу учасників. Для багатьох вони стали поштовхом для досягнення нових висот в управлінні підприємством.

Конференція LeanForum' 2018

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Наші клієнти...

Чимало компаній, які досягли відчутних покращень в операційній діяльності, розпочинали трансформаційні зміни разом з нами, використовуючи наш консалтинг або навчаючи свій персонал за нашими програмами. З багатьма у нас довгострокові відносини і раді допомагати нашим клієнтам робити їхній бізнес краще. Ми зацікавлені у задоволених клієнтах і нас надихають амбітні проекти. Наше покликання — допомагати трансформувати бізнес у покращений бізнес.

sebn-color
privatbank-color
plastic-card-color
nemiroff-color
centravis-color
donbassenergo-color
geberit-color
ids-borjomi-color
elopak-color
juria-farm-color
yukoil-color
ecosoft-color
darniza-color
antonov-color
nord-color
dezega-color

... І наші партнери

На відміну від невдач, успіх завжди має багато авторів. Ми вдячні нашим партнерам за експертизу та підтримку, взаємний обмін знаннями та практиками, цінними для наших клієнтів.

Ми пишаємося тим, що першими на пострадянському просторі стали афілійованим представником Shingo Institute (США), роблячи доступним їх розробки та досвід українському бізнесу. Мета нашої співпраці — заснувати національну премію в галузі Operational Excellence, використовуючи критерії оцінки всесвітньо відомої премії Shingo Prize.

Партнерські відносини з Competitive Dynamics International (ПАР) надали нашим клієнтам ефективну методологію створення систем управління з акцентом на фокусні покращення, роботу в автономних командах, якість їх комунікацій для створення високопродуктивної культури із зацікавленими співробітниками. 20 років досвіду та успіх проектів CDI у більш ніж 75 країнах світу роблять її експертні знання унікальними.

Потрібна консультація чи є питання?
Задайте його нам!

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.