Lean manager

навчальна програма

Ціль програми

Програма «Lean Manager» розроблена для керівників та фахівців, які працюють в організаціях, які впровадили або планують впроваджувати ощадливе виробництво. Наша мета озброїти людей знаннями та навичками, необхідними для покращення процесів та досягнення вимірних результатів у їхніх організаціях. Показати найкращі практики, що застосовуються у світі при впровадженні ощадливого виробництва.

Програма може бути цікавою і тим, хто вирішив змінити свій кар’єрний шлях і почав свою підготовку в цій галузі. Звичайно, програма не може претендувати на вичерпний обсяг знань у цій галузі, але однозначно достатня для того, щоб впевнено демонструвати компетентність у цій галузі. З цією метою ми також провели міжнародну сертифікацію програми.

Про програму lean manager

Програма складається з 8 тренінгів, які забезпечать глибоке розуміння методології ощадливого виробництва та її застосування. 

Тренінги об’єднані у чотири основні напрямки знань:

Формування бачення та дизайн виробничої системи (4 дні) – У цьому блоці ми будуємо бачення майбутньої виробничої системи та розуміємо принципи організації ощадливого виробництва та управління потоками. Формування бачення виробничої системи в ощадливому виробництві пов’язане безпосередньо з моделюванням потоку створення цінності. Учасники освоять основні прийоми створення зрозумілого та простого уявлення своєї виробничої системи. Зможуть дослідити як виробнича компанія використовує моделювання потоку створення цінності для виявлення можливостей для покращення та переходу до наступного цільового стану.

Стандартизація та стабільність процесів (2 дні) – Учасники дізнаються, як стандартизувати та стабілізувати процеси для підвищення їх надійності та ефективності. Це включає розробку стандартних робочих інструкцій, створення систем візуального управління та використання даних для моніторингу та контролю продуктивності процесу. Практична частина цього розділу – це воркшоп з виробництва «Стандартизація швидкої переналагодження». Протягом двох інтенсивних днів, ви опишите та проаналізуєте існуючий процес, та розробите модель нового стандарту.

Visual Factory та 5S (1 день + онлайн курс) – Учасники дізнаються, як створити візуальну фабрику, використовуючи принципи 5S для покращення організації, чистоти та безпеки на робочому місці. А також підходи до організації управління матеріальним потоком на реальному виробництві. Онлайн курс допоможе пройти всі кроки самостійно та стане надійним помічником на цьому шляху.

Система щоденного управління та системне вирішення проблем у командах (4 дні) – У цій темі ми розглянемо побудову трьох рівнів системи щоденного управління. Як керувати командами використовуючи ключові показники ефективності (KPI та KBI), включаючи ранкові наради та стандартну роботу лідера. А також навички та інструменти розв’язання задач різної складності, від аналізу 5-Why до вирішення задач, використовуючи методологію А3. 

Культура ощадливого виробництва: Ця тема підніметься в кожному тренінгу і кожен тренінг має окремий блок, присвячений даній проблемі. Протягом усієї програми ми фокусуємося на створенні культури ощадливого виробництва в організації, наголошуючи на важливості постійного вдосконалення, залучення співробітників та лідерства.

Цікаві активності перед стартом програми

Перед початком програми ми провели серію безкоштовних вебінарів, де розкрили основні теми програми. Записи вебінарів у безкоштовному доступі. Для отримання доступу, натисніть на вебінар, що цікавить вас.

як організована програма

  • Навчання розбите на 4 блоки навчання по 1-4 дні кожен.
  • Домашнє завдання після кожного навчального блоку та презентація результатів.
  • Воркшопи проходять безпосередньо на виробничих майданчиках компаній – клієнтів BPI Group, де застосовується практика, що вивчається у цьому блоці.
  • Або візит до компанії виконується після навчання для дослідження практичних особливостей впровадження практики, що вивчається.
  • Там, де можливо курс читатиметься онлайн для підвищення мобільності та зниження часу, необхідного на навчання.
  • Співвідношення заняття в класі-онлайн-практика на виробництві – 20%: 40%: 40%

сертифікація

Наша програма “Lean Manager” отримала акредитацію Council for Six Sigma Certification (CSSC, USA). Це визнання підкреслює наше прагнення забезпечити навчання методології ощадливого виробництва, що відповідає найкращим світовим стандартам і демонструє рівень нашої програми.

Відповідно до стандартів CSSC, наш курс Lean Manager забезпечує всебічне навчання принципам та інструментам ощадливого виробництва. Учасники дізнаються, як застосовувати методи вдосконалення процесів, підвищувати їхню надійність та забезпечувати високу залученість персоналу.

Після закінчення програми учасники отримають сертифікат, що підтверджує їх навички та знання в галузі Lean Six Sigma, аккредитований CSSC. Цей сертифікат високо цінується організаціями по всьому світу та демонструє прихильність до постійного вдосконалення та переваги.

Приєднуючись на цю захоплюючу програму, Ви робите перший крок до того, щоб стати сертифікованим фахівцем з Lean Six Sigma! Програма відповідає рівню Lean Six Sigma (Yellow Belt) та сертифікована Council for Six Sigma Certification (USA).

Як відбувається навчання на виробництві

тренінги програми

Формування бачення виробничої системи

Стандартизація процесів

Стандартизація робочих просторів та візуальний контроль потоків

Система щоденного управління та робота лідерів.

вартість програми

Вартість програми складає: 44 000 грн.

Можлива корпоративна знижка за участю 2 та більше осіб від однієї компанії. 

тренери програми

Артем Попенов
Старший операційний консультант BPI Group
Андрій Сергєєв
Керуючий партнер BPI Group
Сергій Денисов
Операційний консультант BPI Group
Сергій Долматов
Regional CI Manager in Eastern Europe
Imperial Tobacco

Реєстрація на програму Lean Manager

Вкажіть контактні дані та інформацію про учасників. Наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом для більш детальної інформації.