Операційний менеджмент

налаштування системи управління

ЗАВДАННЯ ВИРОБНИЧОЇ системи

Виробнича система забезпечує грамотне планування робіт, розробку та дотримання технології, оперативне виконання виробничих завдань. та контроль результатів, а також удосконалення способів виконання роботи.

Функції виробничої системи

Таким чином, можна виділити 4 основних функції виробничої системи:

У ощадливому виробництві операційне управління підпорядковане 5 принципам:

  1. Зрозумій цінність, яку ти створюєш своєю роботою для клієнта;
  2. Сприймай створення цінності для клієнта як потік процесів і інформації;
  3. Зроби потік безперервним і суворо дотримуйся цього принципу;
  4. Використовуй спосіб виробництва, що витягує;
  5. Удосконалюй способи роботи і усі основні функції операційного менеджменту.

Ці загальні принципи універсальні і незмінні, вони визначають відповідність вимогам ефективного управління Ощадливим виробництвом.

Хороша виробнича система управляє потоком створення цінності для клієнтів, забезпечуючи досягнення стратегічної мети, гнучкість і стійкість до зовнішніх змін, а також, вдосконалення дій в регулярному менеджменті.

Цілі та завдання операційного менеджменту — підтримка та контроль функцій 2, 3 та 4 виробничої системи. Лінійному менеджменту необхідно створити та підтримувати виробничу культуру, в якій все вищеперелічене виконується. Мета нашої роботи – допомогти Вам у цьому.

Що ми робимо?

1. Створюємо каркас системи керування

Допоможемо стандартизувати операційні процедури і робоче оточення для забезпечення відтворного якісного результату роботи на виході Завдання стандартизації – знизити кількість дефектів, усунути втрати часу та ресурсів, та забезпечити дотримання технології.

2. Розробляємо процедури щоденного управління

Сформуємо комплекс регулярних дій, що дозволяють контролювати в оперативному режимі досягнення цілей вищого керівництва, оперативну постановку завдань і рішення виникаючих проблем у виробництві, забезпечимо управління потоком створення цінності.

3. Навчаємо методам вдосконалення потоку створення цінності

Навчимо лінійний менеджмент методикам та інструментам безперервного вдосконалення. Вони зможуть передати ці знання підлеглим, щоб кожен співробітник на своєму робочому місці не лише міг робити щоденну роботу простіше, швидше, якісніше і дешевше, але і брати участь в управлінні виробництвом.

Що в результаті?

З нашою допомогою, Ви отримаєте надійну основу та всі необхідні знання для створення власної унікальної виробничої системи та управління нею. Це не означає, що Ви отримаєте її за час нашої спільної роботи. Це означає, що Ви зробите перші, найважчі кроки, знатимете і вмітимете достатньо, щоб самостійно рухатися далі і ефективно керувати виробництвом.

Також, Ви можете скористатися нашою програмою створення ощадливого виробництва та отримати нашу методологічну підтримку в період трансформації.

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.