Оптимізація складу та логістики Electrostar GmbH

Оптимизация склада и логистики

Реінжиніринг складальних ліній, переосмислення внутрішньої логістики, зберігання запасів та використання модульних систем BeeWaTec для створення робочого інвентарю дозволили компанії покращити продуктивність.

Ергономіка робочих місць та “розумне” виробниче середовище

Эргономика рабочих мест

Безкоштовний семінар та презентація сучасних рішень для організації робочих місць та оптимізації виробничого простору. На семінарі будуть представлені модульні системи (Pipe Racking Systems) фірми Beewatec AG (Німеччина), що дозволяють повною мірою реалізувати концепцію ощадливого виробництва та оптимально підійти до проектування інвентарю виробничих ліній. Гнучкість у проектуванні та реалізації ідеальна для створення індивідуального дизайну виробничої лінії […]

Створення Ощадливого виробництва. Методологія Кайдзен

тренінг Ощадливе виробництво Кайдзен

Базовий тренінг для розуміння концепцій Lean Мета тренінгу — продемонструвати учасникам результативність інструментів Ощадливого виробництва — Lean Manufacturing та методології. Кайдзен (Kaizen). На тренінгу теорія чергується із практичними завданнями в імітаційній бізнес-грі, яка відображає проблеми реального виробництва та пропонує їх вирішити, використовуючи п’ять принципів Lean. На нашому Кайдзен тренінгу Ви навчитеся бачити ваше виробництво як […]

Поради щодо організації системи 5S у майстернях

организации системы 5S

Найчастіше майстерні виявляються найбільш захаращеними місцями на виробництві, а їх господарі завзято перешкоджають введенню нового порядку у своїй вотчині. Дамо кілька порад щодо системи 5С у майстернях.

Поради щодо впровадження системи 5S

внедрение системы 5S

Пропонуємо до уваги читачів кілька корисних порад щодо впровадження системи 5С, які ми можемо дати виходячи з практичного досвіду впровадження.