учбовий курс

TWI: Ефективний майстер виробництва

Тематика:
TWI
Тривалість:
30 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

Призначення програми

За нашими спостереженнями у багатьох виробничих компаніях, через різні обставини, немає ефективних майстрів виробництва – лідерів команд, здатних керувати, навчати молодь та підтримувати здорову робочу атмосферу в колективі. Ця програма, що складається з трьох тренінгів, заснована на методиках навчання, перевірених на практиці протягом понад 60 років і спрямована на підвищення кваліфікації супервайзерів, розвиток їх лідерських якостей та вмінь удосконалення роботи!

Програма TWI (Training Within Industry, дослівно перекладається як «навчання прямо на виробництві») була розроблена та успішно використовувалася в США в період Другої Світової війни, коли в умовах нестачі кваліфікованих кадрів потрібно було забезпечити продуктивну, якісну та безперебійну роботу критично важливих для країни підприємств промисловості та охорони здоров’я (шпиталів). Методики TWI виконали своє завдання і були забуті, але знайшли своє друге народження в Японії, коли її необхідно було піднімати з руїн після тієї ж війни. Серед компаній, які на практиці оцінили цінність TWI, були Sony, Nissan, Toyota. У 1951 року Тойота почала використовувати методологію TWI з виробництва, і її базі створила TPS – виробничу систему Тойота. Більше про програму та її історію TWI читайте уцій статті.

Пропонований курс навчання “TWI: Ефективний майстер виробництва” забезпечить вирішення проблем професійного навчання та передачі знань, підвищення продуктивності праці та ефективності використання ресурсів, а також створить ґрунт для вибудовування здорових виробничих відносин. У програмі використовується підхід «навчайся виконуючи» для формування у супервайзерів (майстрів на виробництві) лідерських якостей та наступних навичок:

  • стандартизації робочих процесів та операцій, навчання їх виконанню;
  • удосконалення методів виконання робіт;
  • правильного вибудовування робочих відносин у колективі, вирішення спорів та мотивації персоналу.

Тренінги у складі програми

TWI робочі відносини та навички настанови
тренінг

TWI: Робочі стосунки. Коучинг як стиль управління

Форма проведення: аудиторна
Участь: платно
Тривалість: 2 дні / 5 годин
TWI Складання та покращення СОП
тренінг

TWI: Розробка та покращення СОП

Форма проведення: аудиторна
Участь: платно
Тривалість: 2 дні / 5 годин
TWI Робочий інструктаж
тренінг

TWI: Робочий інструктаж

Форма проведення: аудиторна
Участь: платно
Тривалість: 2 дні / 5 годин

Часті запитання та відповіді

Вміння навчати – це така ж навичка, як і будь-яка інша. Ми навчаємо тих, хто навчатиме інших. І на кожному кроці важлива допомога та контроль. Це дуже схоже на шкільні заняття … показуємо, як писати прописом, потім учні пробують самі, даємо їм зворотний зв’язок: стежимо за результатом навчання, перевіряємо «домашку», підтримуємо і вказуємо на допущені помилки, тобто. закріплюємо навичку. За таким підходом, все обов’язково вийде!

Про деякі факти, що підтверджують ефективність методик TWI, можна прочитати тут.

“У семи няньок”. Навчати має конкретна людина, яка вміє це робити! Без системи знань і чіткого алгоритму, кожен навчає як уміє. Ми пропонуємо чітку методику, засновану на науковому підході до навчання та засвоєння знань. У цій методиці все стандартизовано, діють єдині правила, внаслідок чого Ви маєте право розраховувати на прогнозований результат.

Наявність інструкції не гарантує їх знання і виконання. переконайтеся в цьому особисто, влаштувавши перевірку. Наше завдання не полягає у написанні для вас чергової інструкції. Наше завдання – навчити ваш персонал правильно виконувати роботу і удосконалювати методи її виконання, усуваючи втрати часу, ресурсів і брак. Про те, про які саме втрати йдеться,читайте тут. Більше того, ми навчимо робити це так, щоб згодом кожен навчений зміг навчити інших!

Якщо вас влаштовують результати вашого виробництва, ваше право нічого не змінювати; але, якщо Ви маєте проблеми, з якими не в змозі розібратися поодинці, або відчуваєте нереалізований потенціал, пропонуємо Вам зустрітися або обговорити проблему в телефонному режимі? Можливо ми зможемо Вас приємно здивувати.

Так, саме це буде найкращим форматом навчання. Більше того, ми можемо адаптувати курс навчання під вашу специфіку. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Навчальний план (Теми / питання)

Тренінг 1. "TWI: Робочий інструктаж"
1.1. Основні помилки виробничого навчання.
1.2. Демонстрація 4-крокового методу ефективного навчання
1.3. Практика застосування 4-крокового методу навчання. (перша навчальна ітерація)
1.4. Практика розбиття виконуваної операції на складові дії
1.5. Практика застосування ефективного навчання (друга навчальна ітерація)
1.6. Практика планування графіка навчання робітників у зоні своєї відповідальності.
1.7. Особливості навчання специфічним операціям:
- Тривалі операції;
- Операції, які виконуються в умовах шуму.

Тренінг 2. "TWI: Розробка та покращення СОП"
2.1. Створення умов для стандартизації процесів
2.2. Типи процесів та можливість їх стандартизації
2.3. Техніка вивчення процесу
2.4. Чотирьох-кроковий алгоритм покращення існуючої операції
2.5. Типи та види форм СОП. Практика заповнення
2.6. Аналіз операції та її поліпшення
2.7. Впровадження СОП та управління стандартизацією

Тренінг 3. "TWI: Робочі відносини. Коучинг як стиль управління"
3.1. П'ять основних компетенцій ефективного супервайзера
3.2. Принципи добрих взаємин з персоналом
3.3. Чотирьох-кроковий метод вирішення проблем у колективі
3.4. Практика розгляду проблемних ситуацій, запропонованих інструктором
3.5. Методика проведення ефективних оперативних нарад
3.6. Що таке коучинг? Ката наставника
3.7. Практика розгляду проблемних ситуацій, запропонованих учасниками

Особливі умови участі

Програма "TWI: Ефективний майстер виробництва" – ретельно структурований курс, що складається із трьох тренінгів (модулів). Тривалість кожного модуля – 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Повний курс складає 6 днів (30 годин). Проводиться у корпоративному форматі на виробництві замовника у групах від 6 до 12 осіб.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано