тренінг

TWI: Робочий інструктаж

Тематика:
TWI
Тривалість:
2 дні / 5 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

«TWI — Робочий інструктаж» – перший тренінг у програмі підготовки майстрів виробництва, що ґрунтується на методиці TWI Job Instruction (JI). Мета тренінгу – навчити майстрів виробництва (супервайзерів) правильно проводити навчання персоналу. Ці навички необхідні, щоб суттєво знизити кількість дефектів, поломок обладнання та інструменту, та нещасних випадків на виробництві.

У теоретичній частині тренінгу будуть пояснені та продемонстровані на практиці недоліки традиційних методів навчання. Потім буде представлений сам метод TWI Job Instruction, ефективність якого забезпечується чотирма послідовними діями:

  • підготовка учня;
  • демонстрація операції на практиці;
  • самостійне виконання операції учнями;
  • контроль за виконанням операції.

Програма "TWI. Ефективний майстер виробництва"

Програма навчання для майстрів виробництва та лінійних керівників, призначена для вирішення питань професійної підготовки персоналу та створення здорових виробничих відносин. Програма спрямована на:

Учасники тренінгу ознайомляться з основами правильної підготовки та організації навчання: поділ навчання на частини, опис частин та складання графіка навчання. Учасникам буде запропоновано виконати практичне завдання, що передбачає виконання всіх 4 вищеописаних дій для забезпечення високого рівня засвоєння знань.

Наприкінці тренінгу кожен слухач обере свій робочий процес, у якому практикуватиме навички аналізу та застосування методу ефективного навчання. В учасників буде можливість виступити в особі, яка навчає, та в особі, яка вчиться, для практичного розуміння всіх переваг запропонованої методики навчання.

Тривалість тренінгу: 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Проводиться у групах від 6 до 12 осіб.

Навчальний план (Теми / питання)

1. Основні помилки виробничого навчання.
2. Демонстрація 4-крокового методу ефективного навчання
3. Практика застосування 4-крокового методу навчання. (перша навчальна ітерація)
4. Практика розбиття виконуваної операції на складові дії
5. Практика застосування ефективного навчання (друга навчальна ітерація)
6. Практика планування графіка навчання робітників у зоні своєї відповідальності.
7. Особливості навчання специфічним операціям:
- Тривалі операції;
- Операції, які виконуються в умовах шуму.

Особливі умови участі

Програма "TWI: Ефективний майстер виробництва" – ретельно структурований курс, що складається із трьох тренінгів (модулів). Тривалість кожного модуля – 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Повний курс складає 6 днів (30 годин). Проводиться у корпоративному форматі на виробництві замовника у групах від 6 до 12 осіб.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано