Коротко про компанію

BPI Group була заснована у 2008 році як локальний представник британської NAc Group для реалізації проекту трансформації виробничої системи ПАТ “Норд” (м. Донецьк). NAc Group працює в галузі професійної підготовки та розвитку персоналу для промислових підприємств і є партнером Nissan Motor Co UK. У рамках проекту протягом 4 років були трансформовані всі виробничі підприємства групи. Також було створено Академію професіоналів ощадливого виробництва. У ній пройшли навчання понад 100 майстрів та керівників виробництва.

Знайомство з передовими практиками британських колег та досвід, здобутий упродовж цього часу, стали основою для подальшого розвитку компанії як окремої консалтингової організації. Наразі BPI Group («Business Process Improvement Group») надає послуги навчання та консалтингу в галузі операційного менеджменту та оптимізації виробничих процесів.

У 2012 році ми отримали акредитацію Європейського Банку Реконструкції та Розвитку за програмою “Business Advisory Services” та було запущено перший самостійний проект. Ми створили кілька власних унікальних навчальних продуктів. У 2013 р., спільно з Академією PwC в Україні, було запущено курси підготовки до сертифікації Lean Six Sigma Yellow / Green Belt. За цією програмою пройшло навчання понад 300 людей.

У 2019-му ми першими на території пострадянського простору отримали статус афілійованого провайдера навчальних програм Shingo Institute (США), чия премія Shingo Prize є “нобелівкою” в області Operational Excellence. Навчання з всесвітньо відомих програм підготовки менеджменту та експертиза Shingo Institute тепер доступні українському бізнесу.

У 2020 році ми встановили партнерські відносини з CDI Connect (ПАР), чиї методики створення високопродуктивної виробничої культури відомі у всьому світі та застосовуються в таких компаніях як Imperial Tobacco, Louis-Dreyfus Group, Nestle, SAB Miller, BHP Billiton та GKN. Географія успішних кейсів трансформації з використанням методології Mission Directed Work Teams налічує понад 70 країн та понад 5000 тисяч виробничих підрозділів і тепер також доступна в Україні.

Інформація для зв'язку

Навчальні програми та консалтинг

Контактна особа: Кондрус Наталья

Email: sales@bpi-group.com.ua

Основний номер: +380501559789

Документообіг та фінансові розрахунки

Контактна особа: Евсюкова Наталья

Email: accountant@bpi-group.com.ua

Основний номер: +380676129662

Навчальний центр

Наш навчальний центр розташований на території логістичного центру “Вест Гейт Логістик” у с. Стоянка (15 хвилин на авто / 30 хвилин на громадському транспорті від станції метро “Житомирська”).

Адреса: ПП "Б.П.Ай Груп", West Gate Logistic, с. Стоянка, Киевская обл., 08114

Скористайтеся карткою, щоб прокласти маршрут від вашого розташування до нас.

Зв'яжіться з нами!

Використовуйте форму нижче, щоб надіслати нам повідомлення. Заповнення всіх полів форми є обов’язковим. Після відправки наш співробітник зв’яжеться з Вами найближчим часом, якщо це буде необхідно.

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.