тренінг

TWI: Розробка та покращення СОП

Тематика:
TWI
Тривалість:
2 дні / 5 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

Мета тренінгу «Розробка та покращення СОП» – розвинути у супервайзерів навички аналізу, стандартизації та вдосконалення робочих операцій для зниження браку, більш ефективного використання трудових ресурсів, механізмів та матеріалів.

На початку тренінгу будуть розглянуті основні види процесів та процедур, можливості та особливості їх стандартизації. Стандартизація робочих операцій передбачає створення якогось еталонного методу виконання роботи з найкращими показниками за якістю, продуктивністю та собівартістю на даний момент. Цей метод документується та стає стандартом виконання роботи – стандартизованою операційною процедурою (СОП). Він стане відправною точкою для подальшого вдосконалення. потім учасники тренінгу вивчать алгоритм аналізу та вдосконалення роботи, що складається з чотирьох послідовних дій:

  • поділу роботи на складові операції;
  • аналіз операцій та усунення в них недоліків;
  • розробка нового методу виконання;
  • введення нового методу виконання роботи у практику.

Програма "TWI. Ефективний майстер виробництва"

Програма навчання для майстрів виробництва та лінійних керівників, призначена для вирішення питань професійної підготовки персоналу та створення здорових виробничих відносин. Програма спрямована на:

Учасники дізнаються як правильно документувати та впроваджувати новий метод виконання роботи. Тут розглянуто правила складання СОП та основні помилки при її написанні. Отримані знання будуть закріплені практичним завданням, у якому учасники тренінгу зможуть застосувати 4-х кроковий метод удосконалення процесу та скласти СОП. Наприкінці тренінгу кожен учасник має обрати процес зі своєї практики, стандартизувати його (написати СОП) та запропонувати вдосконалений метод виконання.

Тривалість тренінгу: 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Проводиться у групах від 6 до 12 осіб.

Навчальний план (Теми / питання)

1. Створення умов стандартизації процесів
2. Типи процесів та можливість їх стандартизації
3. Техніка вивчення процесу
4. Чотирьох-кроковий алгоритм покращення існуючої операції
5. Типи та види форм СОП. Практика заповнення
6. Аналіз операції та її поліпшення
7. Впровадження СОП та управління стандартизацією

Особливі умови участі

Програма "TWI: Ефективний майстер виробництва" – ретельно структурований курс, що складається із трьох тренінгів (модулів). Тривалість кожного модуля – 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Повний курс складає 6 днів (30 годин). Проводиться у корпоративному форматі на виробництві замовника у групах від 6 до 12 осіб.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано