тренінг

TWI: Робочі стосунки. Коучинг як стиль управління

Тематика:
TWI
Тривалість:
2 дні / 5 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

«TWI: Робочі стосунки. Коучинг як стиль управління» – заключний тренінг у складі програми підготовки майстрів виробництва. Його мета – навчити принципам створення ефективних робочих відносин з людьми у робочому колективі та формуванню командного духу. Адже супервайзер, який не може знайти підхід до людей, керувати ними та отримати від них все, на що вони здатні, не є ефективним.

Учасники навчаться використовувати та аналізувати факти конфліктних ситуацій, приймати рішення та заходи щодо вирішення спорів, перевіряти результати. Основні навички: надання робочому колективу конструктивного зворотного зв’язку, збільшення кредиту довіри, правильне інформування людей про виробничі ініціативи, які можуть впливати на них, максимальне використання якостей кожної людини в колективі та забезпечення лояльності до компанії.

Програма "TWI. Ефективний майстер виробництва"

Програма навчання для майстрів виробництва та лінійних керівників, призначена для вирішення питань професійної підготовки персоналу та створення здорових виробничих відносин. Програма спрямована на:

Тренінг почнеться з пояснення хто такий ефективний супервайзер, які якості він повинен мати і які його типові ролі в робочому колективі. Далі учасники тренінгу дізнаються, що лежить в основі здорових виробничих відносин, які існують методи запобігання виникненню конфліктів та способи вирішення проблем. Тренер запропонує чіткий алгоритм дій у конфліктних ситуаціях: збирання фактів, аналіз даних та прийняття рішення, реалізація контрзаходів та перевірка результату. Для оцінки ефективності методу та закріплення отриманих знань кожен крок алгоритму розглядатиметься на запропонованих тренером прикладах. Далі кожен учасник тренінгу підготує та представить свій практичний приклад конфліктної ситуації. За допомогою вивченого методу ми знайдемо ефективні рішення для розглянутих проблем та способи усунення негативних наслідків конфліктів.

Тривалість тренінгу: 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Проводиться у групах від 6 до 12 осіб.

Навчальний план (Теми / питання)

1. П'ять основних компетенцій ефективного супервайзера
2. Принципи добрих взаємин із персоналом
3. Чотирьох-кроковий метод вирішення проблем у колективі
4. Практика розгляду проблемних ситуацій, запропонованих інструктором
5. Методика проведення ефективних оперативних нарад
6. Що таке коучинг? Ката наставника
7. Практика розгляду проблемних ситуацій, запропонованих учасниками

Особливі умови участі

Програма "TWI: Ефективний майстер виробництва" – ретельно структурований курс, що складається із трьох тренінгів (модулів). Тривалість кожного модуля – 2 дні, по 5 годин навчання щодня. Повний курс складає 6 днів (30 годин). Проводиться у корпоративному форматі на виробництві замовника у групах від 6 до 12 осіб.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано