Обучение и консалтинг в области операционного менеджмента
Listen
Learn
Lead
Lean

Навчання персоналу

для пікової продуктивності та
стійких покращень у бізнесі

Корпоративні програми та тренінги BPI Group

Ми переконані, що для стійких трансформаційних змін на шляху до бережливого виробництва потрібні кваліфіковані співробітники та справжня відданість вищого керівництва. Тому навчання та підготовка фахівців є важливою частиною нашої діяльності.

Навчання та розвиток навичок персоналу для операційних покращень у бізнесі

Керівник компанії має розвивати управлінські навички залучення персоналу, розвитку навичок оптимізації бізнес-процесів для створення Бережливого виробництва. Лінійний менеджмент та ІТП, у свою чергу, повинні навчитися розробляти ефективні механізми управління та покращення результатів. Для цього ми пропонуємо корпоративні тренінги, програми навчання, які допоможуть спланувати розвиток, забезпечити зростання бізнесу.

Розвиваючи управлінські компетенції, тренінги допоможуть керівникам вибудувати відносини з персоналом, що ґрунтуються на довірі та командній роботі, підвищити залученість співробітників. Навчання персоналу розширить їхні професійні навички для покращення щоденної роботи та вдосконалення процесів, надаючи знання та практичні навички використання інструментів Бережливого виробництва. Якщо в компанії немає фахівців з бережливого виробництва, ми допоможемо створити команду професіоналів, здатних розробити програми навчання для лінійного персоналу.

Консалтинг та навчання у BPI Group

Академія BPI Group зібрала команду досвідчених експертів, які допоможуть стабілізувати якість, підвищити ефективність виробничих процесів, збільшити продуктивність та загальну результативність бізнесу. Наша команда експертів допоможе вам опанувати інструменти бережливого виробництва та необхідні навички, використовуючи передові методи навчання на практиці. Шляхом партнерства з Shingo Institute (США), ми пропонуємо унікальні навчальні програми з формування продуктивної корпоративної культури, орієнтовані на вище керівництво та топ-менеджмент. Також, ми надаємо консалтингові послуги у сфері Lean та підвищення операційної ефективності. В арсеналі Академії BPI Group доступні такі види навчання для бізнесу:

  • тренінг — учні отримують теоретичні знання та досвід під час практичних завдань;
  • воркшоп — навчання проходить на виробництві з упором на практичну роботу;
  • бізнес-тур — знайомство з передовими технологіями бережливого виробництва в реальних умовах на території зразкових організацій;
  • конференція — зустріч експертів з різних галузей діяльності для спілкування та обміну досвідом.

ТРЕНІНГИ

набуття теоретичних знань та практичного досвіду

ВОРКШОПИ

навчання безпосередньо на виробничому майданчику

БІЗНЕС-ТУРИ

демонстрація бережливих практик у провідних компаніях

КОНФЕРЕНЦІЇ

експертиза та професіоналізм, обмін досвідом

Освітні заходи доступні у корпоративному форматі, в аудиторіях Академії у Києві та у дистанційному режимі (онлайн). Також ми можемо проводити тренінги з виїздом до замовника по всій Україні. Тривалість курсу залежить від ваших цілей і може тривати від кількох годин до кількох місяців. Ми можемо розробити індивідуальні програми навчання для керівників/робочих команд з урахуванням галузевої та внутрішньої специфіки вашої організації.

Наші тренери та консультанти – професіонали своєї справи, готові допомогти вашому бізнесу стати чудовим: отримати максимум з наявних ресурсів і правильно спланувати подальший розвиток.

Найближчі заходи

September 8, 2022
Дані не знайдені

Як ми передаємо знання та досвід?

Ми навчаємо більше 10 років і продовжуємо вдосконалювати те, як ми це робимо. І хоча про бережливе виробництво написано багато хороших книг, практика виявляється неперевершеним учителем.

Дізнайтесь більше про те, як ми це робимо!

Хотите сделать первые шаги самостоятельно?

Почніть із найпростішого та найефективнішого — наведіть порядок, позбавтеся всього зайвого в робочій зоні, створіть умови для стандартизації та подальших покращень в операційній діяльності. Використовуйте наш доступний навчальний курс по системі 5С для початківців з детальними інструкціями.

Найбільш популярні тренінги

Дані не знайдені
Навчання в Shingo Institute тепер доступне у Києві та по всій Україні!

Discover Excellence

Shingo Institute Workshop
для лідерів, які вибудовують бізнес світового класу.
bpi-affilate-logo

Популярні запити

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.