ІсторІя

BPI Group була заснована у 2008 році як локальний представник британської NAc Group для реалізації проекту трансформації виробничої системи ПАТ “Норд” (м. Донецьк). NAc Group працює в галузі професійної підготовки та розвитку персоналу для промислових підприємств і є партнером Nissan Motor Co UK. У рамках проекту протягом 4 років були трансформовані всі виробничі підприємства групи. Також було створено Академію професіоналів ощадливого виробництва. У ній пройшли навчання понад 100 майстрів та керівників виробництва.

Знайомство з передовими практиками британських колег та досвід, здобутий упродовж цього часу, стали основою для подальшого розвитку компанії як окремої консалтингової організації. Наразі “Business Process Improvement Group” надає послуги навчання та консалтингу в галузі операційного менеджменту та оптимізації виробничих процесів.

Консалтинг

У 2012 році ми отримали акредитацію Європейського Банку Реконструкції та Розвитку за програмою “Business Advisory Services” та було запущено перший самостійний проект.

У 2020 році ми стали частиною холдингу CDI Global (ПАР), чиї методики створення високопродуктивної виробничої культури відомі у всьому світі та застосовуються в таких компаніях як Imperial Tobacco, Louis-Dreyfus Group, Nestle, SAB Miller, BHP Billiton и GKN. Географія успішних кейсів трансформації з використанням методології Mission Directed Work Teams налічує понад 70 країн та понад 5000 тисяч виробничих підрозділів і тепер доступна клієнтам в Україні.

Наша команда реалізувала десятки проектів на території України та зарубіжжя. Ось кілька із них:

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ПАТ "НОРД" (2008-2012)
Стандартизовані процеси та процедури в масштабах усього виробництва. Розроблено операційну стратегію та систему управління на основі методології Hoshin Kanri. Створено проектний офіс та Академія професіоналів ощадливого виробництва. Кількість дефектів знижено на 50%, операційні витрати на 20%.
Mefro Wheels (2013)
Впровадження внутрішньокорпоративного стандарту 5S у компанії Mefro Wheels (АвтоВаз, Росія). Навчання виробничого персоналу методам стандартизації робочого оточення та створення візуальної системи управління.
ОЩАДБАНК (2009-2013)
Розгортання проектного офісу у Донецькому обласному управлінні ПАТ "Ощадбанк" для управління проектами операційного вдосконалення.
ПАТ "ДОНБАСЕНЕРГО" (2015)
Розгортання проектного офісу у ремонтному блоці ПАТ "ДонбасЕнерго" (Слов'янська ТЕС). Введення в операційну діяльність управління проектами серед MS Project. Впровадження програми Ощадливого виробництва на Слов'янській ТЕС.
ФК "ДАРНИЦЯ" (2016)
Впровадження інструментів ощадливого виробництва у фармацевтичній компанії "Дарниця".
Corum Group (2016)
Навчання персоналу "Corum Group" принципам Ощадливого виробництва. Ініціація програми застосування. Підготовка регламентів.
Previous slide
Next slide

Навчання персоналу

Ми створили кілька власних унікальних навчальних продуктів. У 2013 р., спільно з Академією PwC в Україні, було запущено курси підготовки до сертифікації Lean Six Sigma Yellow/Green Belt. За цією програмою пройшло навчання понад 300 людей.

У 2019-му ми першими на території пострадянського простору отримали статус афілійованого провайдера навчальних програм Shingo Institute (США), чия премія Shingo Prize є “нобелівкою” в області Operational Excellence. Навчання за всесвітньо відомими програмами підготовки менеджменту та експертиза Shingo Institute тепер доступні нашим клієнтам в Україні та СНД.

Наші ініциативи

У 2016 р. завдяки підтримці експертної спільноти ми створили LeanForum — майданчик для обміну досвідом та найкращими практиками операційного управління. З того часу конференції LeanForum, що проводяться щорічно, стали відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Наші бізнес-тури на виробництво глобальних компаній відвідали понад тисячу представників бізнесу. Для багатьох вони стали поштовхом до досягнення нових висот у бізнесі.

Наша команда

Андрій Сергєєв

Має ступінь Ph.D в економіці Університету Сандерленд (Великобританія). Сертифікований тренерShingo Institute (США). Автор більшості навчальних продуктів компанії. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Тренер та консультант. Директор та партнер BPI Group.

Альфредо Москардіні

Професор в Університетах Кардіф та Сандерленд (Великобританія). Науковий консультант з міжнародних освітніх програм при Європейській Комісії. Експерт у галузі теорії Навчальних Організацій та Життєздатних Систем. Автор понад 150 наукових статей. Партнер та консультант у BPI Group.

Надія Окладнікова

Закінчила Донецький національний університет. Має ступінь... Досвідчений фахівець у галузі статистичного аналізу та оптимізації бізнес процесів. Співавтор кількох навчальних програм. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та тренер у BPI Group.

Сергій Денисов

Закінчив Донецький Національний Технічний Університет. Має ступінь ________ в області _______. Автор навчальних програм з швидкого переналагодження обладнання та балансування виробничих ліній. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та тренер у BPI Group.

Олександр Омельченко

Закінчив Донецький національний університет. Має ступінь спеціаліста прикладної економіки. Має досвід роботи у логістиці. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та адміністратор корпоративних проектів у BPI Group.

Сергій Сименько

Закінчив Приазовський Державний Технічний Університет. Має ступінь інженера у металургійному виробництві. Обіймав керівні посади у виробництві та логістиці. Консультант у BPI Group. Координатор проекту LeanForum.

Наталія Кондрус

Закінчила Харківський політехнічний інститут. Має ступінь спеціаліста економічної кібернетики. Обіймала керівні посади у банківській сфері. Курирує продаж та просування навчальних продуктів BPI Group.

Наталія Євсюкова

Зв'яжіться з нами!

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.