Обучение и консалтинг в области операционного менеджмента

Discover Excellence | The Shingo Institute Workshop

Тематика:
Shingo Model
Тривалість:
Плата за участь:
Форма проведення:
Дати проведення:

Мета бізнесу — заробляти гроші зараз і в майбутньому. Тому результати бізнесу — головний фокус лідерів компанії. Для їх досягнення запрошуються досвідчені фахівці та менеджери, які створюють системи управління та технологічні процеси. Коли результати перестають задовольняти очікування, системи та процеси переглядаються, змінюються за допомогою ефективних практик їх організації. Деякі компанії переживають кілька циклів змін, але найкращі результати так і залишаються у стартових презентаціях про зміни у стратегії, тактичних прийомах та інструментах. Лідери звинувачують у цьому поганий менеджмент, менеджери звинувачують персонал. А персонал, тим часом, накопичує недовіру до керівництва та будь-яких нововведень, вважаючи, що вартість “ціх експериментів” оплачують вони і що від їхньої думки нічого не залежить.

Такий підхід до трансформаційних змін не враховує те, що ні нова стратегія, ні технологія, ні нова управлінська практика власними силами не гарантують і, тим більше, не створять бажаного результату. На це здатні лише люди! Своєю поведінкою та ставленням до роботи вони здатні звести нанівець будь-які стратегічні плани або виправдати їх. Сукупну поведінку та спрямованість вчинків людей прийнято називати культурою. Якщо лідери не керують культурою, вона зневажає ними.

Завдання цього воркшопу — на практиці пояснити керівництву як зробити культуру об’єктом управління та створити здорову організацію, де культура перетвориться з фактора невизначеності на ефективний інструмент реалізації стратегії для досягнення цільових результатів та операційної переваги.

Операційна перевага — це світогляд, який організації використовують для безперервних змін на краще. Такі зміни стають можливими лише тоді, коли лідери розуміють взаємозв’язок принципів, культури та операційних показників.

Завдання лідерів

Закласти правильні принципи в організаційну культуру та підтримувати їх.

Завдання менеджменту

Створити з урахуванням принципів системи управління та вдосконалювати їх.

Завдання кожного

Розуміючи принципи, покращувати операційну діяльність та результати роботи.

Воркшоп «Discover Excellence» дозволяє лідерам організацій та топ-менеджменту поглянути на управління організацією з погляду трьох парадигм менеджменту:

  1. Ідеальні результати потребують ідеальних вчинків;
  2. Значимість мети та системи спрямовують вчинки людей;
  3. Керівні принципи визначають ідеальну поведінку.
 

Культура операційної досконалості в бізнес-організації буде розглянута у трьох аспектах: на чому ґрунтуються джерела такої культури, які принципи визначають безперервні покращення та як забезпечується координація зусиль.

Познайомившись із Моделью Синго, учасники переконаються у тому, що культура в організації є визначальним конкурентоспроможність чинником, який веде до успіху, чи занепаду. Культура буде розглянута як засіб для досягнення цільових показників і учасники зрозуміють як нею керувати.

Завдання воркшопу — пояснити принципи і показати їх прояв у діях людей на виробничому майданчику, їх вплив на результат та їх роль з точки зору операційної досконалості.

Воркшоп проводиться у форматі “Go & Observe” (йди та досліджуй). Учасники самостійно перевірять як кожен із десяти принципів операційної досконалості виявляє себе у вчинках людей на виробничому майданчику. Дослідження будуть проведені на виробництві хост-компанії, що приймає.

Воркшоп «Discover Excellence» високо оцінений лідерами бізнес-організацій у всьому світі. Він є основним у серії навчальних програм Shingo Institute для керівників бізнесу, і тепер він доступний в Україні.

У 2019 році наша компанія стала першим афілійованим партнером Shingo Institute на пострадянському просторі. Ми забезпечуємо можливість менеджменту компаній пройти навчання за програмами Сінго за привабливішою вартістю, ніж у будь-якому іншому місці за межами України.

Учасники воркшопу отримають іменний сертифікат Shingo Institute міжнародного зразка.

Навчальний план (Теми / питання)

Особливі умови участі

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.