тренинг

WCM (TPM) Розгортання системи в компанії.

Тематика:
TPM / WCM
Тривалість:
16 годин (2 дні)
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторная
Дати проведення:

Про тренінг

Виробництво Світового Класу (World Class Manufacturing, WCM) – це модель виробничої системи, що заснована на концепції ТРМ (Total Productive Maintenance) та увібрала в себе найкращі передові ідеї у сфері управління підприємством. Головна її мета – побудова системи операційної досконалості, що базується на викоріненні втрат, яка перетворює бізнес-цілі в бізнес-результати за допомогою циклу безперервного вдосконалення та циклу підтримки результатів.

Більшість людей на виробничих підприємствах або не знають, що таке TPM, або думають про ТРМ як про один із інструментів «ощадливого виробництва» для технічного обслуговування обладнання. Незважаючи на те, що саме в США вперше визначили основні концепції того, що пізніше стало основою TPM, американці не усвідомили його цінності до 1980-х років.  Навіть тоді вони лише частково імпортували деякі принципи з Японії в те, що стало відомо як TQM (Total Quality Management) і Lean manufacturing.

TPM удосконалювався японцями більше 70 років і є потужним практично-науковим методом управління фабриками. Нехай слово «обслуговування» не вводить вас в оману. TPM — це управління всіма і кожною частиною підприємства. Відповідальність ТРМ починається з оформлення замовлення та закінчується відгуками клієнтів про надані продукти та послуги.

Так, TPM спершу зосереджений на машинах і виробничому обладнанні. Насправді, ваше підприємствоне може виробляти продукцію з найвищою доданою вартістю, якщо машини не працюють на максимальній швидкості, весь час коли це необхідно, і не виробляють 100% продукцію найвищої якості.

TPM фокусується на втратах та створює методологію для їх пошуку, відстеження, визначення пріоритетів та усунення. Завдяки «горизонтальному розгортанню» TPM може запобігти їх виникненню в будь-якій сфері організації.

Команда з технічного обслуговування обладнання сама по собі не спроможна вирішити більшість цих проблем. TPM чітко пояснює, що всі мають бути зосереджені на оптимальній роботі машини та що всі сфери мають працювати разом.

Основні принципи системи World Class Manufacturing:

 • Викорінення втрат (філософія «нуль втрат»)
 • Превентивний підхід
 • Крос-функціональні команди
 • 100% залучення на всіх рівнях
 • Практичний підхід у цеху (Кайдзен)
 • Стандартна робота (SOPs, Wis)
 • Візуальний менеджмент
 • WCM не проект, а новий стиль управління та спосіб виконання роботи!

Цей дводенний тренінг дасть Вам цілісне уявлення про виробничу систему WCM, її принципи та основні положення. Завдання тренінгу — відповісти на запитання: як влаштована та працює система, що важливо знати та з чого почати її розгортання? Семінар розрахований на топ-менеджмент організацій, менеджмент виробничих напрямів та персонал, зайнятий питаннями підвищення операційної ефективності. Матеріал семінару передбачає послідовний розгляд колон системи WCM та концепцій, що входять до неї.

Тренінг проводять професійні тренери, які мають досвід розвитку виробничої системи WCM у компанії Tetra Pak, неодноразово удостоєної премій TPM Award Японського Інституту Обслуговування Підприєств (JIPM) – Тетяна Корнєєва та Петро Павлюк.

Цільова аудиторія

 • Керівники підприємств;
 • Спеціалісти з впровадження систем операційного вдосконалення;
 • Керівники виробничих ділянок та підрозділів;
 • Головні інженери та технічні директори підприємств.

Відгуки учасників

Навчальний план (Теми / питання)

День 1

  1. World Class Manufacturing і Total Productive Maintenance.
  2. Концепція втрат.
  3. Розгортання Стратегії
  4. Усунення втрат в WCM
  5. Кайзен і Інновації
  6. 11 колон WCM
  7. Фокусні покращення (Focused Improvement).
  8. Планове (РМ) та автономне (АМ) обслуговування обладнання
  9. Управління Якістю (QM)
  10. Охорона праці, безпека та здоров'я (S&H)
  11. Управління Проектами (EM)
  12. Екологія та Енергоефективність (ENV)

День 2

  1.  Навчання та розвиток персонала (ЕТ)
  2.  Управління Ланцюгом Постачань (SC)
  3.  WCM в офісі
  4.  Скорочення затрат (Cost Pillar)
  5.  Структура і управління в WCM
  6. Система підтримки результатів – ДМС
  7. Впровадження WCM
  8. Визнання та винагороди.
  9. WCM аудити. JIPM Сертифікація
  10. Мотивація та лідерство в WCM

Особливі умови участі

немає вимог

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
25 Dec 2023
25
Dec
2023
Вартість участі:
від 9900 грн/люд та нижче
>> ПОДРОБИЦІ ТА РЕЄСТРАЦІЯ <<