бізнес-тур

Переваги роботи автономних команд. Кейс Imperial Tobacco.

Тематика:
CDI Way, Hoshin Kanri, LEAN
Тривалість:
6 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

Система управління Mini-Busines Units

Застосування інструментів Ощадливого виробництва сьогодні широко поширене по всьому світу. Багато компаній інтегрували їх у свої виробничі системи для вдосконалення виробничих процесів. Тим не менш, яким би гарним не був інструмент, ефект від його застосування пропорційний бажанню та вмінню його використовувати. Важливо зацікавити та залучити весь колектив, створюючи сприятливе для Кайдзен середовище.

Київська фабрика Imperial Tobacco пройшла великий еволюційний шлях. Як і багато хто, компанія почала з вивчення та застосування інструментів Ощадливого виробництва. З часом, все більше значення приділялося формуванню відповідної культури і створенню системи менеджменту, здатної мотивувати і залучати персонал до процесів безперервних поліпшень. Зараз, в основі організаційної структури лежать автономні команди – малі робочі групи, що відповідають за результат роботи частини виробничих процесів (виробничий рівень). Також існують крос-функціональні команди системного та стратегічного рівнів. Система управління Mini – Business Units (MBU) використовує цільові показники для управління динамікою команд і визначає правила комунікацій між рівнями для вирішення виникаючих проблем.

Ціль бізнес-туру

Спільно з Київською фабрикою Imperial Tobacco, ми пропонуємо вчинити кайдзен-тур на виробництво компанії і дізнатися більше про особливості системи управління MBU. Цей візит стане практичною демонстрацією того, яких результатів може добитися компанія, використовуючи системну роботу в області командоутворення і лідерства.

Ви дізнаєтеся:

Зрештою, ви зможете зробити висновок про те, чи мають рацію досвідчені експерти, наголошуючи на важливості таких понять як ясність стратегічної мети та вектор розвитку, лідерство, залученість та командна робота; чи уваги топ-менеджменту стоять лише показники прибутковості та рівня витрат?

Ви зможете зрозуміти, що означає бути життєздатною, здоровою організацією не просто в теорії, але також побачити самі і отримати відповіді на ваші питання з перших вуст.

Навчальний план (Теми / питання)

  • Знайомство і привітальна промова керівництва фабрики;
  • Бізнес-кейс ITG Київ: Здорова організація, лідерство і автономні команди;
  • Онлайн-стрім + коментарі: Комунікації. Виробнича нарада MBU Level 2;
  • Екскурсія на фабрику, відвідування майданчиків MBU та центру управління виробництвом;
  • Спілкування з лідерами команд;
  • Онлайн-стрім + коментарі: Комунікації. Виробнича нарада MBU Level 1;
  • Обговорення: питання та відповіді.

Особливі умови участі

Кількість учасників від однієї компанії – не більше двох осіб. Резервування місць робиться після оплати. Не менше ніж за три дні до дати візиту необхідно надати дані про учасників: ім'я та прізвище, посаду, контактний телефон, розмір взуття. У разі приїзду на власному автотранспорті, необхідно повідомити номер, марку і колір автомобіля для оформлення пропуску на територію фабрики. Використання засобів фото та відео фіксації під час екскурсії на виробництво суворо заборонено. Сторона, що приймає, залишає за собою право вибірково підійти до відбору учасників з міркувань конкуренції.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано