тренінг

Лідерство у надзвичайних ситуаціях

Тематика:
Кризис-менеджмент
Тривалість:
4 дні / 8 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
онлайн
Дати проведення:

Чому цей тренінг важливий?

Чи запитували Ви, що робитимете, якщо…:

  • Ваші постачальники виявляться не в змозі постачати необхідне протягом деякого часу?
  • Клієнти не зможуть тимчасово замовляти/забирати/оплачувати замовлення?
  • Значна частина персоналу не зможе вийти на роботу… день, два, тиждень?

Або такими:

  • Які процеси вашого бізнесу є критично важливими?
  • Як довго ці процеси можуть простоювати і чи можуть взагалі?

Причини, з яких такі питання стануть актуальними, по суті, не важливі… їх дуже багато: епідемії, політичні рішення та військові дії, природні катаклізми, збої енергетичних та інформаційних систем. Все це може виникнути без вашої волі і запобігти це неможливо. Але Вам необхідно знати всі критично важливі складові вашого бізнесу та те, що потрібно робити в екстрених ситуаціях для зниження ризиків існування бізнесу.

Чому цей тренінг важливий?

План дій у надзвичайних, кризових ситуаціях має бути. Якщо його немає, бізнес компанії та авторитет його лідерів у небезпеці. Керівництво повинне знати, що робити в стані невизначеності: в першу годину, в перший день і в перший тиждень. Чим усвідомленіші ваші дії, тим менші ризики, втрати та хаос.

Складанню плану реагування на виникнення подібних ситуацій присвячено цей авторський тренінг Майкла Вейдера, всесвітньо відомого Лін-експерта і, в минулому, ветерана ВПС США, який має великий досвід планування дій в умовах надзвичайних та кризових ситуацій.

Майкл Вейдер - автор та ваш тренер

Зараз, я – Лін-тренер. Але 26 років тому, в американських ВПС, ми практикували те, що зараз є частиною кризового управління. Тоді це так не називали. Ми просто вдосконалювали навички готовності до кризових ситуацій будь-якого роду та стихійних лих. У В’єтнамській війні і після, у мирний час, ми застосовували методики кращих умів США для скорочення часу реагування (циклу наших робіт), постійно підвищували стандарти якості та завжди дбали про особовий склад та цивільні, стежили за тим, щоб люди не вигоряли та були емоційно стабільні. Ми пройшли через торнадо, тайфуни, урагани, піщані бурі, землетруси, епідемії грипу та війни. Це вимагало дисципліни, знання та дотримання протоколів — зараз, у Lean, їх називають стандартизованими робочими процедурами. У кризові моменти ми дбали про те, щоб не допустити хаосу, забезпечити роботу критично важливих структур, забезпечити безперервність критично важливих процесів та забезпечити подальше відновлення.

За часів криз, ваше становище, як керівника, багато в чому нагадуватиме дії командування в армії. Час на обмірковування не буде, а ваші дії повинні бути усвідомлені тому, що все, що ви зробите на початку кризи, визначить розвиток ситуації для всієї організації. Її доля буде у ваших руках. Тому план кризового реагування має бути.

Я проводжу цей тренінг для того, щоб навчити не лише не боятися кризових явищ, а, навпаки, використовувати їх для посилення позицій організації. Я покажу як працювати з навколишньою інформацією, як організувати і налаштувати команду, як об’єднати методологію Lean і кризовий менеджмент. Я поділюся всіма своїми знаннями для того, щоб ваша компанія була впевненою перед кризою, щоб бізнес залишався стійким!

Michael Wader

Senior Master Sergeant ВПС США у відставці, Президент Leadership Excellence International Inc.

Для кого цей тренінг?

Управління організацією у надзвичайних ситуаціях передбачає посилення ролі та відповідальності керівництва: швидке прийняття рішень та їх оперативне виконання, директивне управління та ідеальна злагодженість дій усіх підрозділів. Тому в розробці плану повинні брати участь перші особи організації та ті, хто відповідає за працездатність її структурних одиниць. Це ті люди, без активної участі яких організація приречена на хаос та мляву рефлексію. Саме для цих людей призначено цей тренінг.

Навчальний план (Теми / питання)

День перший
1. Чому вибрали саме вас? Рольова вправа, щоб зрозуміти завдання.
2. Роль лідера проти ролі менеджера
• Чотири першочергові та критично важливі дії, необхідні для успіху
• Огляд варіантів реагування на кризові обставини для лідерів
• Переваги та недоліки різного стилю поведінки лідера
3. Домашнє завдання з самооцінки компанії

Примітка: Вам буде видано зошит для самостійної роботи, який вам допомагатиме і залишиться у вас, як посібник для розробки остаточного плану.

День другий
1. Формування лідерської команди реагування (вправа)
2. Внутрішні та зовнішні комунікації
3. Побудова матриці можливих ризиків
4. Кришталева чесність: як бути чесним і запобігти поширенню чуток. Вияв співчуття.
5. Домашнє завдання: створення контрольного переліку, складання матриці ризиків).

День третій
1. Групова вправа: Рольова гра за матеріалами попереднього дня
2. Аналіз та відпрацювання вашого плану. Стресостійкість, винахідливість та залучення всіх
3. Як відновити виробництво та сервісне обслуговування
4. Генерування ідей та залучення кожного до цього процесу
5. Домашнє завдання: побудова початкової версії вашого кризового плану

День четвертий
1. Створення розкладу перегляду та практики кризових заходів
2. Стратегії швидкого відновлення вашої організації
3. Огляд 5 лідерських компетенцій для виживання за умов кризи
4. Складання плану дій для вашої компанії

Особливі умови участі

Попередньо Вам потрібно самостійно встановити програму для участі в онлайн конференціях ZOOM, подати заявку на участь та отримати посилання для входу до віртуальної кімнати тренінгу. Все буде у прямому ефірі з можливістю живого спілкування. Ви зможете ставити запитання тренеру та отримувати відповіді.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано