Першим сертифікованим ступенем у професійному розвитку фахівців LSS є саме Yellow Belt (жовтий пояс). Статус LSS Yellow belt передбачає володіння базовими знаннями методологї та інструментів вдосконалення процесів, уміння виконувати такі завдання:
- Збір даних та їх початковий аналіз;
- Составление карты потока создания ценности;
- Аналіз процесів та пошук втрат;
- Пошук корінної причини проблеми та вдосконалення процесів;
- Стандартизація процесів.
Тренінг призначений для фахівців із підвищення ефективності бізнесу. Дозволяє суттєво збільшити компетенції та цінність співробітника як фахівця. Курс навчання призначений для керівників, відповідальних за операційну ефективність, управління якістю та обслуговуванням клієнтів.
Завдання тренінгу полягає в тому, щоб познайомити учасників із принципами методології Lean Six Sigma, інструментами та системами; пояснити як їх можна використовувати для збільшення продуктивності бізнесу та виробництва; покращити навички знаходження можливостей для операційних покращень.
Корпоративний формат тренінгу може бути організований спеціально для вашої компанії з урахуванням галузевої специфіки, конкретних цілей та завдань, та включати аналіз ситуацій та процесів, що відображають інтереси саме вашої компанії.

Тренінг проводиться у Академії PwC-Україна. Пройшовши курс, учасники можуть скласти іспит та отримати сертифікат «Жовтого поясу Lean Six Sigma».
Lean Six Sigma (LSS) — синергія підходів удосконалення виробничої системи, що поєднує в собі дві потужні концепції вдосконалення операційної діяльності:
- Lean Production (Бережливе Виробництво) — концепція виражена в інструментарії для швидкого скорочення часу виробничого циклу та втрат у процесах; іншими словами, Lean спрямований на підвищення ефективності діяльності;
- Six Sigma (Шість Сігм) — виражена набором інструментів та організаційних принципів, що створюють основу для стійких покращень якості продукції та послуг; Шість Сигм фокусується на результативності процесу.
Тренінг складається з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина познайомить Вас із методологією та основним інструментарієм Lean Six Sigma. Практична частина призначена для закріплення пройденого матеріалу на практиці та проходить у вигляді імітаційної рольової бізнес-ігри. Перед учасниками буде поставлено завдання збільшити ефективність виробничого потоку, усунути втрати та оптимізувати процеси.
Тривалість навчання: 2 дні (16 академічних годин).
Години проведення занять: 9:30 – 17:00
Місце проведення: Академія PwC, вул. Жилянська 75, 10 поверх — Київ, Україна