навчальний курс

Lean Process Engineering Program

Тематика:
Assembly Line Balancing, Kanban, LEAN, VSM
Тривалість:
40 годин (5 днів)
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:

Дуже часто у компаній виникають труднощі під час переходу від теорії до практичних дій. Складно самостійно сформувати системне розуміння та скласти злагоджений план дій. Перші кроки – найскладніші. Цей навчальний курс є комплексною програмою навчання, яка навчає системного підходу до трансформації та демонструє учасникам логічну послідовність дій.

5 днів повного занурення у процес LEAN-трансформації!

Ми пропонуємо Вам відкласти робочу рутину і витратити 5 днів, щоб набути цінного практичного досвіду, полегшити завдання вашій команді трансформації і навчити ваших співробітників!

Тренінг логічно поділено на три етапи трансформації. Імітаційна бізнес-гра в основі тренінгу надає можливість пройти усі стадії змін, як в реальному виробництві. Використовуваний нами кейс найповніше передає зміст всіх перетворень.

Від теорії до захоплюючої практики!

Вдосконалення – це творчий процес. Він має захоплювати! Тому, ми створили спеціальний кейс із завданнями і проблемами з реальних виробничих буднів. На нашому “випробувальному полігоні” ви не боятиметеся щось міняти. Застосовуйте отримані знання, і не бійтесь помилок. На помилках вчаться. Розкрийте в собі інженера процесів!

Виконанню безлічі практичних завдань передуватиме коротка теоретична підготовка. Навчання побудоване за принципом “почув – побачив – зробив – запам’ятав”, теорія відразу ж підкріплюється практичними діями на тестовому майданчику. Усі тонкощі інструментів Lean ви відчуєте на практиці.

LPE-trainer1
LPE-trainer2
Наші експерти підтримають Вас!

Виконуючи практичні завдання, ви отримаєте підтримку експертів – тих, хто вже не перший рік працює в статусі тренера, навчаючи персонал успішних підприємств.

LPE-trainer3

Пройшовши навчання, Ви зможете перетворити ланцюжок виробничих процесів на безперервний потік створення цінності. Ви навчитеся створювати злагоджений виробничий алгоритм, оптимізувати використання ресурсів і звести до мінімуму втрати. Ці навички Ви заберете з собою і зможете зробити теж у себе на виробництві. Відгуки і подальший діалог з учасниками, дозволяють нам стверджувати: ви не пошкодуєте про згаяний час! Вкладене в навчання окупиться сторицею.

Відгуки учасників:

Навчальний план (Теми / питання)

 1. Ощадливе виробництво: 5 основних принципів; потік створення цінності; види втрат.
 2. Дослідження поточного стану виробництва і побудова карти потоку створення цінності для поточного стану (Value Stream Mapping);
 3. Аналіз втрат та планування змін у потоці та побудова карти майбутнього стану;
 4. Трансформація. Практика інструментів Ощадливого виробництва:
  • стандартизація процесів та процедур;
  • балансування навантаження та побудова витягуючої системи виробництва;
  • управління запасами: планування та впровадження системи управління запасами на основі Канбан.
 5. Аналіз результатів внесених змін та коригувальні дії.

Особливі умови участі

попередніх вимог до учасників немає.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано