Обучение и консалтинг в области операционного менеджмента

Про нас

ІсторІя

BPI Group була започаткована у 2008 році як локальний представник британської NAc Group для реалізації проекту трансформації виробничої системи ПАТ “Норд” (м. Донецьк). NAc Group працює в галузі професійної підготовки та розвитку персоналу для промислових підприємств і є партнером Nissan Motor Co UK. В рамках проекту протягом 4 років було трансформовано всі виробничі підприємства групи. Також було створено Академію професіоналів ощадливого виробництва. У ній пройшли навчання понад 100 майстрів та керівників виробництва.

Знайомство з передовими практиками британських колег та досвід, здобутий упродовж цього часу, стали основою для подальшого розвитку компанії як окремої консалтингової організації. Наразі “Business Process Improvement Group” надає послуги навчання та консалтингу в галузі операційного менеджменту та оптимізації виробничих процесів.

Консалтинг

У 2012 році ми отримали акредитацію Європейського Банку Реконструкції та Розвитку за програмою “Business Advisory Services” та було запущено перший самостійний проект.

У 2020 році ми стали частиною холдингу CDI Global (ПАР), чиї методики створення високопродуктивної виробничої культури відомі у всьому світі та застосовуються в таких компаніях як Imperial Tobacco, Louis-Dreyfus Group, Nestle, SAB Miller, BHP Billiton и GKN. Географія успішних кейсів трансформації з використанням методології Mission Directed Work Teams налічує понад 70 країн та понад 5000 тисяч виробничих підрозділів і тепер доступна клієнтам в Україні.

Наша команда реалізувала десятки проектів на території України та зарубіжжя. Ось кілька із них:

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ПАТ "НОРД" (2008-2012)
Стандартизовані процеси та процедури в масштабах усього виробництва. Розроблено операційну стратегію та систему управління на основі методології Hoshin Kanri. Створено проектний офіс та Академія професіоналів ощадливого виробництва. Кількість дефектів знижено на 50%, операційні витрати на 20%.
Mefro Wheels (2013)
Впровадження внутрішньокорпоративного стандарту 5S у компанії Mefro Wheels (АвтоВаз, Росія). Навчання виробничого персоналу методам стандартизації робочого оточення та створення візуальної системи управління.
ОЩАДБАНК (2009-2013)
Розгортання проектного офісу у Донецькому обласному управлінні ПАТ "Ощадбанк" для управління проектами операційного вдосконалення.
ПАТ "ДОНБАСЕНЕРГО" (2015)
Розгортання проектного офісу у ремонтному блоці ПАТ "ДонбасЕнерго" (Слов'янська ТЕС). Введення в операційну діяльність управління проектами серед MS Project. Впровадження програми Ощадливого виробництва на Слов'янській ТЕС.
ФК "ДАРНИЦЯ" (2016)
Впровадження інструментів ощадливого виробництва у фармацевтичній компанії "Дарниця".
Corum Group (2016)
Навчання персоналу "Corum Group" принципам Ощадливого виробництва. Ініціація програми застосування. Підготовка регламентів.
Previous
Next

Навчання персоналу

Ми створили кілька власних унікальних навчальних продуктів. У 2013 р., спільно з Академією PwC в Україні, було запущено курси підготовки до сертифікації Lean Six Sigma Yellow/Green Belt. За цією програмою пройшло навчання понад 300 людей.

У 2019-му ми першими на території пострадянського простору отримали статус афілійованого провайдера навчальних програм Shingo Institute (США), чия премія Shingo Prize є “нобелівкою” в області Operational Excellence. Навчання за всесвітньо відомими програмами підготовки менеджменту та експертиза Shingo Institute тепер доступні нашим клієнтам в Україні та СНД.

Наші ініциативи

У 2016 р. завдяки підтримці експертної спільноти ми створили LeanForum — майданчик для обміну досвідом та найкращими практиками операційного управління. З того часу конференції LeanForum, що проводяться щорічно, стали відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Наші бізнес-тури на виробництво глобальних компаній відвідали понад тисячу представників бізнесу. Для багатьох вони стали поштовхом до досягнення нових висот у бізнесі.

Наша команда

Андрій Сергєєв

Має ступінь Ph.D в економіці Університету Сандерленд (Великобританія). Сертифікований тренерShingo Institute (США). Автор більшості навчальних продуктів компанії. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Тренер та консультант. Директор та партнер BPI Group.

Альфредо Москардіні

Професор в Університетах Кардіф та Сандерленд (Великобританія). Науковий консультант з міжнародних освітніх програм при Європейській Комісії. Експерт у галузі теорії Навчальних Організацій та Життєздатних Систем. Автор понад 150 наукових статей. Партнер та консультант у BPI Group.

Надія Окладнікова

Закінчила Донецький національний університет. Має ступінь... Досвідчений фахівець у галузі статистичного аналізу та оптимізації бізнес процесів. Співавтор кількох навчальних програм. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та тренер у BPI Group.

Сергій Денисов

Закінчив Донецький Національний Технічний Університет. Має ступінь ________ в області _______. Автор навчальних програм з швидкого переналагодження обладнання та балансування виробничих ліній. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та тренер у BPI Group.

Олександр Омельченко

Закінчив Донецький національний університет. Має ступінь спеціаліста прикладної економіки. Має досвід роботи у логістиці. Експерт у галузі ощадливого виробництва та Six Sigma. Консультант та адміністратор корпоративних проектів у BPI Group.

Сергій Сименько

Закінчив Приазовський Державний Технічний Університет. Має ступінь інженера у металургійному виробництві. Обіймав керівні посади у виробництві та логістиці. Консультант у BPI Group. Координатор проекту LeanForum.

Наталія Кондрус

Закінчила Харківський політехнічний інститут. Має ступінь спеціаліста економічної кібернетики. Обіймала керівні посади у банківській сфері. Курирує продаж та просування навчальних продуктів BPI Group.

Наталія Євсюкова

Зв'яжіться з нами!

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.