бизнес-тур

Lean Tour – Екіпаж

Тематика:
Тривалість:
4 години
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторная
Дати проведення:

Місце проведення

Приймаюча сторона – завод компанії EKIPAZH в м. Бровари.

EKIPZH – один із лідерів Українського ринку у своїй галузі. На сьогодні компанія EKIPAZH має у своїй структурі три заводи з виготовлення металопластикових та алюмінієвих конструкцій у м. Первомайський, Хмельницькому, та Броварах, а також завод з виробництва великогабаритних та спеціальних склопакетів у м. Первомайський. Географія продажу компанії EKIPAZH не обмежена виключно Україною.

Компанія активно займається впровадженням системи бережливого виробництва на всіх своїх заводах і вже досягла великих успіхів у цьому. Тому учасникам воркшопу буде цікаво подивитися на працюючу виробничу систему і поспілкуватися з командою, яка в тому числі її створювала.

Виробнича система Ekipazh

Компанія Екіпаж вже декілька років активно розвиває свою виробничу систему, застосовуючи різні підходи, методи та інструменти для покращення операційної ефективності. Компанія вже досяглабагато результатів, але на цьому не збирається зупинятись. Компанія активно залучає співробітників всіх рівнів в процеси постійних покращень. Особливою рисою компанії є її відкритість, керівники трансформацій активно діляться своїми знаннями та досвідом, в чому учасники переконаються під час візиту.

Що ви побачите під час туру

Основною темою візита є використання інструменту “Карта потока створення цінності” та организація роботи команд на потоці. В процесі своєї трансформації команди активно застосовують карти потоку створення цінності для визначення можливостей процесів та планування подальшого розвитку їхньої здібності.

В ході візиту учасники більш детально дізнаються:

  • як був використан інструмент VSM під час трансформації;
  • з якими складнощами стикалась команда під час роботи з картою;
  • яких результатів вдалося досягти;
  • Команда, яка активно працювала над цим інструментом поділиться своїм досвідом і відповість на питання учасників. 


Окрім досвіду використання карт потоку, учасникам буде проведена повна екскурсія по виробництву, де можна буде побачити виробничу систему в дії.

Навчальний план (Теми / питання)

09:00 - Збір, знайомство, ранкова кава;
09:30 - Презентація компанії і заводу в м. Бровари;
10:00 - Тур на виробництво - виробнича система Екіпаж в дії;
12:00 - Інструмент "карта потоку створення цінності" - практика використання;
12:30 - Спілкування з командою трансформації заводу, питання, обмін досвідом;

Особливі умови участі

нет требований

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано