вебінар

Карта процесу чи потоку? У чому різниця?

Тематика:
LEAN, VSM
Тривалість:
40 хвилин
Плата за участь:
безкоштовно
Форма проведення:
онлайн
Дати проведення:

Цей безкоштовний вебинаров присвячений проблематиці використання одного з найпотужніших інструментів бережливого виробництва – Карт потоку створення цінності (Value Stream Map).

Припустимо, що перед Вами поставили завдання «поліпшити/оптимізувати» процеси в компанії. У своїй практиці ми стикаємося з подібними реченнями регулярно. Такий запит вимагає, як мінімум, уточнення: що покращувати, які цільові показники необхідно досягти, які ресурси можуть бути задіяні і таке інше. У більшості випадків у замовника відповідей на конкретні питання немає. З чого тоді почати?

Наш підхід починати з вивчення проблеми. Насамперед, потрібно сформувати спільне із замовником розуміння, як той чи інший процес працює в даний час. Саме цей крок часто пропускають, відразу намагаючись знайти об’єкт поліпшень. Опис процесу «як є» – один з найважливіших кроків, якщо не найважливіший. Дуже велика помилка робити зміни у процесі, не маючи його моделі. Тому що модель демонструє ваші знання про процес.

У практиці менеджменту розроблені різні підходи до моделювання процесів. Вони можуть відображати різні їх особливості, відрізнятися за ступенем деталізації та призначенням. Але одно можна сказати з упевненістю: універсальних моделей процесів не буває! Передусім варто пам’ятати, що модель – це узагальнене представлення, що враховує контекст завдання, яке перед вами ставлять. Важливо застосовувати метод моделювання, що відповідає конкретному процесу. Наприклад, процес виробництва машин може бути описаний тим самим способом, як і процес відкриття рахунки банку.

Щоб розібратися з типовими складнощами при використанні Value Stream Mapping,Артем Попенов проведе цей безкоштовний вебінар. Також, ми запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наш спеціалізований дводеннийтренінг “Оптимізація виробничих процесів за допомогою карток потоку створення цінності”.

Навчальний план (Теми / питання)

Особливі умови участі

розрахований на широку аудиторію, обмежень та попередніх вимог немає

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано