Обучение и консалтинг в области операционного менеджмента

Стандартизація як фундамент надійної та керованої виробничої системи

Тематика:
LEAN, Standard Work
Тривалість:
Плата за участь:
Форма проведення:
Дати проведення:

Що відрізняє виробників світового класу?

Їхньою відмінністю є висока надійність процесів та висока швидкість інтеграції передових практик у систему управління. Для клієнтів, партнерів та інвесторів вони виглядають надійними та передбачуваними, для робочого персоналу – привабливими роботодавцями. Вони раніше за всіх адаптуються до нових умов ринку, швидко розробляють та запускають нові продукти, стійкі до криз. Вони вдосконалюються: швидко усувають проблеми та навчаються на помилках. Такі переваги можливі багато в чому завдяки стандартизації процесів та операцій. Вона – основа, що дає можливість розвитку та зростання бізнесу.

Як вони досягають цього статусу?

Суть стандартизації — зробити виробництво менш затратним та мінімізувати операційні ризики. Генрі Форд звеличував її достоїнства. Чому? Яким було завдання Генрі Форда, як і будь-якого іншого розважливого менеджера? Очевидно, що його завданням було створення та підтримання надійної системи управління, що забезпечує необхідну якість та продуктивність, робочі руки та ресурси. Стандартизація, створюючи порядок, дозволяла йому як менеджеру розуміти своє виробництво і якісно здійснювати свої функції як такі. Простіше кажучи, стандартизація визначає правила гри для процесу виробництва. Чи може менеджер чи хтось взагалі контролювати гру без правил? Ні!

Але організація – не лише менеджмент. Яке завдання робітників? Очевидно, виконувати роботу якісно та підтримувати порядок на робочому місці. Якість їхньої роботи гарантують чіткі інструкції, які легко запам’ятати та відновити у пам’яті. Також, робітникам потрібна хороша ергономіка робочого місця та наявність ресурсів — матеріали та інструмент. Стандартизація дає їм усі ці умови, роблячи роботу простіше і ефективніше. Навчіться правильно подавати страву “стандартизація” і тоді робітники зрозуміють її значення. А коли переваги практично побачать усі, ніхто не захоче повернення до стану невизначеності.

Зрештою, якщо ви стандартизуєте роботу на виробництві, це дозволить вам рухатися далі у напрямку операційної досконалості.

Ось для чого потрібна стандартизація:

Мета тренінгу та його аудиторія.

Ви зможете значно покращити якість управління вашим виробництвом та бізнесом загалом, використовуючи отримані знання та навички у вашій організації. Ви зможете системно вирішувати виробничі завдання, забезпечити надійне керування виробництвом та чітко бачити вектор розвитку вашої організації.

Знання та навички стандартизації будуть максимально корисні для менеджерів, задіяних у проектах підвищення ефективності процесів, усім без винятку лінійним керівникам, а також відповідальним за стандартизацію та навчання персоналу.

Переваги та особливості онлайн-формату

Учасники будуть отримувати інформацію в тій кількості, в якій людина здатна максимально засвоювати її. Онлайн-формат передбачає відмінний баланс нових знань та часу для їх обмірковування, без відволікання на другорядні обговорення у процесі навчання. Тренінг розділений на 4 онлайн-сесії. Одна сесія триває 3 години.

Учасникам, також, не треба відриватися від робочих місць, а отримані знання можна відразу ж застосувати до практики. У перервах будуть невеликі завдання самостійної роботи.

Зрештою, онлайн-формат дешевший. Вам не потрібно витрачати час та гроші на трансфер до місця проведення та організацію проживання учасників.

SOP 1

Навчальний план (Теми / питання)

Особливі умови участі

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.