ДОПОМОГА БІЗНЕСУ

Чим ми можемо бути корисними:

Основа нашої експертизи – це організація виробничих і управлінських процесів та покращення координації між окремими ділянками.

Що це означає?

Наприклад, якщо перед вами стоїть завдання знизити кількість дефектів, підвищити продуктивність або знизити втрати ресурсів, ми можемо допомогти підвищити надійність і керованість ваших процесів та допомогти організувати робоче середовище, в якому вони виконуються і контролюються.

Якщо необхідно підвищити випуск продукції і при цьому покращити показники виконання плану, то ми спочатку покажемо як уявити ваш процес у вигляді потоку створення цінності, а потім допоможемо перетворити ваші процеси та побудувати надійний та керований потік.

Ми допоможемо підвищити ефективність зусиль ваших лінійних керівників. Наприклад, навчимо лінійний менеджмент методикам та інструментам безперервного вдосконалення, методам системного вирішення проблем, управлінню командами за допомогою регулярних зустрічей та управлінню за цілями за допомогою KPI та збору даних.

Що ми пропонуємо?

Кожне з перерахованих вище завдань є досить масштабним і вимагає чималих організаційних зусиль, тому дуже важливо знайти такі точки зростання, які приведуть вас до досягнення відчутного результату. Наша програма дій зазвичай складається з чотирьох послідовних кроків:

  1. Бачення: З усіх точок докладання зусиль вибрати ті, які дадуть максимальний результат.
  2. Постановка мети: Правильно сформулювати завдання.
  3. Чинники успіху: Оцінити необхідні умови досягнення успіху.
  4. План: Розробити дорожню карту досягнення мети.

 

Що таке бачення?

Наприклад, у шахах сильний гравець відрізняється від новачка тим, що знає які ходи свідомо слабкі, а які сильні. В операційних покращеннях є дії, які ведуть вас до результату, а є ті, які відберуть швидше за все, ваші ресурси і не принесуть бажаного результату. Експерт, беручи до уваги різні кейси, допоможе визначити напрями покращень. Наш досвід великої кількості проектів з операційних покращень до ваших послуг. Ми допоможемо вам визначити найбільш дієві точки докладання зусиль. Для цього наші консультанти готові провести серію зустрічей з керівниками вашої компанії.

З 5 липня 2022р. ми проводимо запис на безкоштовні онлайн консультації, метою яких буде допомога у визначенні бачення покращень.

Що далі?

Як правило, успіх на кроці “Бачення” дозволяє відкинути свідомо слабкі і сконцентруватися тільки на потенційно сильних ходах. Фокус досягається часто в результаті збору даних про втрати, брак, зупинки обладнання, з метою визначення цільового стану. Наявність даних допоможе перейти до формулювання цілі. У разі задовільного проходження першого етапу і  визначення «Бачення» ми зробимо ще кілька зустрічей та допоможемо сформулювати ціль та сформувати план її досягнення. Чітка ціль та докладний план – це 50 % вашого успіху. Далі все залежатимуть від вашого бажання та наполегливості у досягненні мети.

З 5 по 15 липня ми проводимо запис на консультації, метою яких буде допомога у визначенні бачення покращень.

Популярные запросы

Отримайте програму Lean трансформації!

Ви дізнаєтеся про необхідні зміни в операційній діяльності та культурі організації на шляху до ощадливого виробництва. Після заповнення Ви отримаєте PDF-файл програми на вказаний E-Mail.