тренинг

Design of Experiments

Тематика:
Форма проведення:
онлайн
Короткий опис:
Мета курсу навчити правильно проводити експерименти для отримання важливих знань про закономірності ваших процесів.

Місце та час:

Дата та час початку:
17.12.2022 / 00:00
Дата та час завершення:
22.12.2022 / 00:00
Мін/макс у учасників:
5
/
20

Захід проводять:

Окладнікова Надія

Консультант-аналітик
BPI Group

Консультант-аналітик та тренер з досвідом реалізації практичних проектів Lean та SixSigma на підприємствах машинобудування, харчової промисловості, банківської сфери, електроенергетики, фармацевтичної галузі та ін. Співавтор навчальних програм BPI Group. Основні професійні навички у проектній діяльності: аналіз операційної діяльності підприємств, впровадження інструментів підвищення ефективності виробничих процесів, статистичний аналіз процесів, застосування методології SixSigma у проектах підвищення якості продукції, що виробляється.

РОЗКЛАД:

День 1 - 17 грудня 2022

  • Що таке експеримент: основні особливості та термінологія
  • Принципи проведення ефективних експериментів
  • Види експериментів та їх застосування

Ми розглянемо суть експериментів, ознайомимося з основними поняттями, термінами та принципами, які використовуються в DOE. Також зрозуміємо, у яких випадках які експерименти варто вибирати в залежності від наших цілей.

День 2 - 18 грудня 2022

  • Основні показники описової статистики
  • Графічне подання даних у DOE
  • Нормальність розподілу

У цьому розділі слухачі отримають базові статистичні знання, необхідні проведення експериментів і правильної інтерпретації отриманих результатів. З описової статистики буде розглянуто основні показники середніх значень та варіабельності. Для візуалізації даних у DOE ми розберемо ймовірнісний графік, ящикову діаграму та гістограму. Також слухачі дізнаються про нормальність розподілу даних та навчаться її визначати.

День 3 - 21 грудня 2022

  • Етапи планування та реалізація експериментів
  • Практичний приклад у Minitab: Однофакторний експеримент (OFAT)

Ми розглянемо 7 основних кроків організації та проведення експериментів. Застосування даного алгоритму допоможе уникнути основних помилок та заощадити ресурси у процесі вашої діяльності.

Як практичне завдання ми розглянемо приклад простого експерименту, в якому будемо аналізувати вплив одного єдиного фактора на цікавий для нас показник. До таких експериментів можна віднести, наприклад, визначення ефективності ліків на групі людей (до і після споживання ліків) або наявності різниці як робота двох змін (чи дійсно одна зміна працює краще за іншу) і т.д. Процес проведення аналізу та підсумкові результати будуть показані у спеціалізованій програмі для статистичного аналізу – Minitab.

День 4 - 22 грудня 2022

  • Особливості Повного багатофакторного аналізу
  • Практичний приклад у Minitab: Двофакторний експеримент (2 k Factorial Design)

Для багатофакторного аналізу використовуються експерименти, в яких аналізується як одночасно два і більше факторів, що впливають на результат. Через свою складність такі експерименти мають свої особливості й у проведенні самого експерименту та інтерпретації статистичних результатів.

Як приклад розглянемо 2 k Factorial Design, тобто. експеримент з двома факторами. Припустимо, ви хочете дізнатися чи впливають час знаходження у фільтраційній системі та рівень рН води на ефективність очищення води, а якщо впливають, то якою мірою, і з яким рівнем рН потрібно взяти воду і наскільки помістити її у фільтр, щоб отримати потрібну нам ступінь очищення. Тоді вам знадобиться саме двофакторний експеримент.

Попередні вимоги щодо участі

Попередньо Вам потрібно самостійно встановити програму для участі в онлайн-конференціях ZOOM, подати заявку на участь та отримати посилання для входу до віртуальної кімнати тренінгу. Все буде у прямому ефірі з можливістю живого спілкування. Ви зможете ставити запитання тренеру та отримувати відповіді.

Вартість участі

7900
/чол
без НДС

ДЛЯ ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ

6900
/чол
без НДС

ДЛЯ ДВОХ ЛЮДИН

5900
/чол
без НДС

ВІД 3 ЛЮДЕЙ І БІЛЬШЕ

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Обговоріть усі деталі з нашим фахівцем прямо зараз, або заповніть форму реєстрації нижче.

Кондрус Наталья
Консультант / отдел продаж

Заповніть всі поля та в тексті повідомлення напишіть кількість учасників від вашої організації та, якщо є, ваші додаткові запитання. Після відправлення наш співробітник зв’яжеться з Вами. Ви зможете обговорити всі деталі щодо вашої участі.