тренінг

Стандартні дії керівника Ката лідера Тойота

Тематика:
LEAN, Standard Work
Тривалість:
8 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторна
Дати проведення:
Коли керівництво приймає рішення про необхідність змін в компанії і практику інструментів Lean Production, це призводить також до необхідності зміни стилю керівництва. Без розвитку у керівників усіх рівнів деяких звичок, інструменти Lean Production не даватимуть очікуваний ефект, про який говорять і пишуть гуру менеджменту.
Кожен керівник повинен мати набір певних дій, щоденних або часто повторюваних, щоб допомогти колективу усвідомити цінність і користь методик Lean Produiction, впорається зі змінами. Матеріал тренінгу дає пояснення чому це так, які навички і на яких рівнях керівництва, необхідно розвивати щоб інструменти Lean працювали і приносили очікувані плоди. Теоретична частина чергується із цілком конкретними рольовими прикладами.
Частину матеріалу тренінгу взято з практичного досвіду менеджерів Тойота – “Ката наставництва” і “Ката вдосконалення”. Ката – ця вправа в карате, яка полягає в систематичному повторенні одних і тих же рухів для розвитку майстерності. У системі управління – це набір дій, які потрібно робити щодня, щоб досягти стійкого результату.
Завдання цього тренінгу допомогти успішно впровадити інструменти Lean, розвиваючи та використовуючи правильні комунікативні здібності керівників.

Коли та кому корисний цей тренінг

Якщо Ви зіткнулися із складнощами при впровадженні інструментів Lean Production у вашій компанії і відчуваєте опір колективу, цей тренінг Вам потрібний. Він допоможе Вам долати опір змінам та ефективно працювати з персоналом, надаючи їм правильний зворотний зв’язок.
Матеріал тренінгу однаково корисний як для вищого керівного складу, так і для лінійних керівників (майстри виробництва і керівники виробничих команд). Для різних рівнів керівництва розставлено акцент на найбільш потрібних навичках та процедурах. Вони різні для майстра виробництва та для начальника цеху, і зовсім інші для керуючого виробництвом. Тому кожен рівень буде розглянутий окремо і як частину загального, що створить прозоре бачення нового стилю керівництва в цілому і важливість його складових на кожному рівні.
Але основна увага буде приділена ролі лінійних керівників – супервайзерів (рівень бригадира і майстра виробництва), оскільки саме вони щонайближче до передової змін – рядовому персоналу – носіям старих звичок і переконань, без зміни яких, інструменти Lean Production не зможуть працювати. Основна роль лінійного керівника – забезпечити прийняття нового бачення розвитку компанії, розуміння робітниками важливості своїх функцій і прийняття відповідальності за досягнення поставлених завдань.

Навчальний план (Теми / питання)

Частина 1. Принципи культури вдосконалення. Роль лідерів
У цій частині Ви дізнаєтеся про культуру Кайдзен та її відмінності від функціональної моделі управління. Вам стануть зрозумілими ролі керівника на різних рівнях управління: принципи, системи та інструменти. Підсумком першої частини буде формування бачення шляху трансформації і що треба передбачити в стратегії розвитку.
Частина 2: Роль супервайзера та його стандартний робочий день
Ця частина призначена для пояснення ролі майстрів виробництва. Ми розповімо про завдання, що стоять перед ними і як це може бути виражено в розкладі їх робочого дня - процедурах, обов'язкових до виконання щодня.
Частина 3: Побудова ефективних відносин із колективом
Протягом цієї частини Ви дізнаєтесь, як розвивати комунікації з персоналом. Ви дізнаєтеся, що лежить у фундаменті правильних відносин з робочим персоналом. Ми розповімо про методику проведення ефективних нарад та алгоритм вирішення проблем. Також, будуть розглянута методика вдосконалення дій персоналу на робочих місцях.
Частина 4: Інструменти контролю робочих зон
Тут будуть розглянуті інструменти контролю та керування змінами, такі як KPI, дошки візуалізації та OEE.

Особливі умови участі

попередніх знань та навичок не потрібно.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано