воркшоп

Lean Manager program – Практика картування потоку створення цінності

Тематика:
Тривалість:
1 день /8 годин
Плата за участь:
платно
Форма проведення:
аудиторная
Дати проведення:

Мета воркшопу

Закріпити отримані знання та навички шляхом практичного використання карток потоку створення цінності для оптимізації та покращення виробництва. Навчитися збирати дані про процеси. Виявляти раніше невидимі проблеми у потоці створення цінності, оцінити їх вплив на стримування виробничого потенціалу

Розробка стратегії розвитку виробничої системи.

Особливості воркшопу

Приймаюча компанія активно застосовує карти потоку створення цінності для визначення можливостей процесів та планування подальшого розвитку їхньої здібності. У ході воркшопу буде можливість побачити, як цей інструмент допомагає визначати стратегічні цілі та вирішувати тактичні завдання.

Ключова особливість у тому, що для учасників це справжня практика застосування інструменту картування на реальному виробництві. У учасників буде можливість детально розібрати реальний виробничий процес та картувати його, а також запропонувати модель удосконалення існуючого потоку. Команда приймаючого заводу, зі свого боку, поділиться своїми враженнями та досвідом роботи та застосування карти потоку створення цінності у процесі трансформації.

Місце проведення

Приймаюча сторона – завод компанії EKIPAZH в м. Бровари.

EKIPZH – один із лідерів Українського ринку у своїй галузі. На сьогодні компанія EKIPAZH має у своїй структурі три заводи з виготовлення металопластикових та алюмінієвих конструкцій у м. Первомайський, Хмельницькому, та Броварах, а також завод з виробництва великогабаритних та спеціальних склопакетів у м. Первомайський. Географія продажу компанії EKIPAZH не обмежена виключно Україною.

Компанія активно займається впровадженням системи бережливого виробництва на всіх своїх заводах і вже досягла великих успіхів у цьому. Тому учасникам воркшопу буде цікаво подивитися на працюючу виробничу систему і поспілкуватися з командою, яка в тому числі її створювала.

Знання та навички для учасників

  • Практика застосування карти потоку створення цінності на виробництві, що діє.
  • Оцінка трудомісткості процесу та обмежень для застосування.
  • Загальне розуміння, як користуватися інструментом.

Навчальний план (Теми / питання)

План воркшопа:

  • Цілі і задачі воркшопа. Регламент.
  • Об'єкти та цілі картування. Огляд виробничого процесу
  • Визначення проблем та можливостей. Класифікація та вибір сімейства продукції.
  • Складання карти поточного стану потоку. Виявлення проблем у потоці. Виявлення та класифікація втрат.
  • Аналіз ефективності організації потоку.
  • Розробка пропозицій щодо досягнення цільового стану потоку створення цінності.
  • Презентація висновків компанії, що приймає.

Особливі умови участі

попередніх знань та навичок не потрібно.

Дати проведення

Виберіть дату і кликніть щоб дізнатися про подробиці і зареєструватися. Також Ви можете замовити проведення навчання в корпоративному форматі. Якщо проведення не заплановане, або дати Вам не підходять, зв’яжіться з нашим менеджером:

Кондрус Наталья
+380501559789
ПРОВЕДЕННЯ НА найближчий час не заплановано